TrashBucketChallenge - флешмоб по-українськи

 

TrashBucketChallenge - флешмоб по-українськи

Нова українська народна забава - викидання політиків у смітники, набирає обертів 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні спостерігається різке зростання культури серед населення та масовий рух за чистоту. Пам’ятаючи, що культурні люди викидають непотріб в смітник, українці запустили свій власний флешмоб та почали регулярно викидати чиновників і депутатів, які їх дратують, у відповідні баки.

Нова українська народна забава вже отримала свою назву – TrashBucketChallenge. 


 

 

 

 


 

 

 

Через кілька днів, а саме 16-го вересня, естафету від Руденка прийняв колишній член Партії регіонів, ворог преси, нардеп Віталій Журавський. Його впіймали в околицях Верховної Ради, закинули в бак, ще й придавили колесом від автомобіля.

 


 

 

 

Слідом за Журавським естафету прийняв тернопільський чиновник-сепаратист Віталій Федак, начальник відділу кадрів Тернопільської райдержадміністрації. 18 вересня його змусили написати заяву на звільнення і закинули до сміттєвого баку.

 

Наступного дня 19 вересня естафета перейшла аж до трьох міст країни.

 


 

 

 

 

 

До Запоріжжя, де представники запорізької Самооборони і Правого сектору закинули в сміттєвий бак колишнього отамана Війська Запорозького Олександра Панченка, який розгулював по місту з георгіївською стрічкою.

 


 

 

 

 

 

Кіровограда, де люстрування через сміттєвий бак пройшов екс-регіонал депутат обласної ради Микола Корецький.


 

 

 

 

 

 

 

І Сум, де активісти громадської організації «Майдан» і Народної Самооборони змусили написати заяву про звільнення щойно призначеного в.о. губернатора Віктора Чернявського і вдягли йому на голову сміттєвий кошик.

 


 

 

 

 

 

 

23 вересня естафета перейшла до народного депутата екс-голови групи «За мир і стабільність» спонсорованої діячами сімї Януковича Віталія Грушевського. Його в прямому сенсі слова ткнули носом у смітник.

 


 

 

 

 

 

 

Через два дні в гру вступили Черкаси, де під час сесії вирішили одночасно люструвати аж двох депутатів Черкаської облради.

 


 

 

 

 

Люди, що назвали себе майданівцями, запхнули у сміттєвий бак спочатку екс-першого заступника голови Черкаської облради та екс-регіонала Володимира Вовченка.

 


 

 

 

 

 

А далі настала черга його колеги комуніста Олександра Харламова. Його також силоміць кинули до сміттєвого баку.

 

Ввечері того ж дня естафету перейняла столиця. Замість зареєструватися кандидатом в народні депутати, доволі феєрично закінчив свій робочий день, відомий київський нардеп Віктор Пилипишин. Його не тільки помістили в сміття, але й добряче розмалювали.


 

 

 

 

 

 

 

Ну і останній на час проведення даного дослідження, але мабуть не останній загалом, етап TrashBucketChallenge, відбувся в Рівному. Там група активістів винесла із сесійної зали та кинула в смітник першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука, звинуваченого в співпраці із Партією регіонів.Создан 01 фев 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 15 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
Автоматическое продвижение сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником