Надбавки до зарплатні Котовському меру та його заступникам – забрали!

 

Надбавки до зарплатні Котовському меру та його заступникам – забрали!

Це не ваші гроші - поверніть, вони необхідні котовчанам!Громадська організація «Час Змін» м.Котовськ оригінально вирішила поздоровити з Новорічними святами свого незмінного, понад 25-років на посту, мера міста Анатолія Іванова та його заступників.

На передодні Балтський районний суд Одеської області, де знаходився на розгляді позов громадських активістів, задовольнив вимоги в повному обсязі.

Понад рік тривала судова тяганина між громадськістю та мерією Котовська. Ще у 2012 році в лютому місяці на міській сесії були затверджені надбавки меру та його заступникам, у розмірі понад 90% зарплатні. При цьому робочі місця у місті скорочуються, бюджетні витрати на соціальну сферу, освіту, медицину зменшуються, а чиновники не хтять працювати на зарплатню у 2000 гривень, тому й за допомогою депутатів прийняли такі собі надбавки.

Не зважаючи, що рішення по надбавках було підписано лише у березні 2012 року, це не завадило високопосадовцям Котовської мерії отримувати їх з січня 2012 року.

Навіть не оприлюднивши проект рішення, нашвидкоруч було проголосоване вказане рішення. Відсутність публікації рішення, мер пояснив, етичними міркуваннями, що він мав на увазі так й не вдалося з’ясувати.

До теперішнього часу тривали суди. Мерія вдавалася тиску на суддів місцевого суду, тому справа була передана з початку в Одеській апеляційний адміністративний суд, а потім в сусідній Балтський районний суд Одеської області.

Голова Котовської міської організації «Час змін» Рязанова Наталія, весь судовий розгляд намагалась з’ясувати, за що мер має отримувати такі надбавки? Іноземними мовами він не володіє, наукову роботу не писав, все що він робить, це проводить прийом громадян раз у неділю, раз у місяць сесію міськради й раз у місяць засідання міськвиконкому.

На ці питання не могла відповісти й представник мерії у судовому засіданні.

Неодноразово заявлялись клопотання про особисту участь мера Котовська Анатолія Іванова у судовому засіданні, він так й не зважився туди прийти.

Задовольнити вимоги громадськості міста Котовська та скасувати рішення про надбавки меру Котовська та його заступникам, забовязати Котовську міську раду прийняти рішення про повернення коштів у місцевий бюджет – такий вердикт судді Балтського районного суду Ірини Мясківської.


 

 

 


 Создан 30 дек 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 6 лет назад
--- 14 янв 2014 ответить
Верните деньги!!! Верните деньги!!! ...из речи иванова на апрельской сессии 2012г. ...
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником