Обдираючи комунальні підприємства, мер Котовська А.Іванов обдирає простих городян.

 

Обдираючи комунальні підприємства, мер Котовська А.Іванов обдирає простих городян.

Ви платите - вони жирують!Мер Котовська Анатолій Іванов дозволяє керівникам «обдирати» комунальні підприємства та бюджет.

Нещодавно Котовським міськрайонним судом була розглянута кримінальна справа відносно колишнього начальника «Котовськтеплокомуненерго», який певними махінаціями ухилився від сплати податків до бюджету.

Це не перша справа відносно «Котовськтеплокомуненерго», минуло зовсім небагато часу коли розглядалась справа відносно бухгалтера цього підприємства, яка з каси викрала 50000 гривень.

Та повернемося до справи колишнього начальника, яка судом була закрита.

Да, да закрита, зверніть увагу з підстав, що останній сплатив до рішення суду усі належні кошти до бюджету. А це не багато, не мало 453 207, 69 грн.

Ви можете заплатити такі гроші? А він зміг. Авжеж працював на «хлібному» місці. А мешканці сумлінно платили за комунальні послуги. 

Ще одна справа відносно «Теплокомуненерго» про несплату бюджетних коштів на суму понад 700 000 гривень розслідується правоохоронними органами в теперішній час.

Інший випадок, це коли КП «Котовський міський ринок» було притягнуто до відповідальність у вигляді 34 000 гривень, цей штраф було сплачено за рахунок підприємства.

Не зважаючи, що порушення сталося з вини керівництва. До речі, яке так й продовжує викрадати з підприємства немаленькі кошти.

Не кращі й справи в міській освіті, там добряче оббирають батьків. Згідно перевірки Державної фінансової інспекції школярам не надавались безкоштовні обіди на суму 600 000 грн.

Можна й ще привести прикладів, мабуть не на одну сторінку.

Зате мер та його заступники зубами вчепилися у свої немаленькі надбавки, не хтять їх віддавати назад до бюджету.

Саме мер міста Анатолій Іванов відзначає цих самих «найкращих» керівників комунальних підприємств премією в 50%.

Не правда комусь вершки, а комусь корінці?

 Создан 26 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником