ЯК У КОТОВСЬКУ «ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ» З НЕУГОДНИМИ ВЧИТЕЛЯМИ

 

ЯК У КОТОВСЬКУ «ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ» З НЕУГОДНИМИ ВЧИТЕЛЯМИ

вчитель з Котовська звернулась до міністра освіти України    Гоніння сім'ї Пінчевських, щопроживає у м. Котовськ почались вже давно. Спочатку жертвою став Вале­рій Пінчевський, який працював вчителем інформа­тики у Котовській загальноосвітній школі 3. Його звинуватили у нібито підробці власного диплому. Було відкрито кримінальне провадження, яке відра­зу ж закрили - вийшов термін давності. На додачу, проти Валерія розгорнули кампанію дискредитації. Йому приписували використання непрофесійних ме­тодів викладання та навіть сексуальні домагання до учениць. Незважаючи на безпідставність таких закидів (правоохоронні органи навіть не відкривали провадження з цього приводу), інформаційна ата­ка зробила свою справу. Чого вартий лише сюжет центрального телеканалу "1+1", де окрім того, що вчитель "розповідав про своє життя" та "дозволяв учням заходити у соціальні мережі", так і не вказа­ні реальні факти його непрофесійності. Але Валерія звільнили. Неофіційна причина такого "полювання" - особистий конфлікт з директором школи.

   Наступними жертвами стали дружина Валерія Ольга Пінчевська та його донька. Для них почали створювати всі умови для виселення з гуртожитку Котовського медичного училища, де вони прожива­ють.

   Пропонуємо вашій увазі лист Ольги Пінчевської до заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебровського.

 

 

ЗАЯВА


      Я, Пінчевська Ольга Василівна, проживаю у гуртожитку Котовського медичного училища, де пра­цюю викладачем. Маю доньку 15 років.

У Котовськ переїхала з Кіровограду на запрошення тоді ще директора Котовського медичного учи­лища (далі КМУ) Сергія Шалопи, за умови, що нам буде надане помешкання у гуртожитку з оплатою згідно економічно обґрунтованих тарифів.

     У гуртожитку КМУ (коридорного типу) займаю дві кімнати загальною площею 39,16 м2, в яких відсут­ня кухня, гаряча вода, газ. Із послуг, які отримую: електроенергія, холодна неочищена вода, опалення. Про капітальний ремонт гуртожитку можна лише мріяти. Так, батареї опалення практично не функці­онують, а більше нагадують шматок металобрухту. Поточний ремонт проводять власними силами та коштами студенти. Більше того, навіть слідів косметичного ремонту не видно.

     Близько третини кімнат гуртожитку адміністрація використовує як навчальні кабінети. В актовому залі проводяться лекції. Крім кухонь (одна на поверх) інших побутових приміщень в гуртожитку не існує. Спортивний майданчик відсутній.

    Виникає питання - це студентський гуртожиток, чи гібрид невідомого призначення? Чому гуртожи­ток є місцем для проживання та одночасно ведення навчального процесу?

    Окрім цього, адміністрація гуртожитку оплачує послуги охоронної фірми. Що саме та коли її праців­ники охороняють - невідомо. За два останніх роки їх ніхто не бачив. А в разі виникнення екстрених ситуацій приїздить тільки міліція.

    Наприкінці травня директор Котовського медичного училища Ольга Кожухар вручила мені офіцій­ного листа. У ньому зазначалось, що помісячна оплата за проживання відтепер становитиме 1600 грн. Ось деякі розцінки:

  1. Одне ліжко-місце для викладача (сторонньої особи, в даному разі для мене) становитиме -320,00 грн/місяць (так як моя сім'я проживає у двох кімнатах та займає 5 ліжко-місць - 1600,00 грн/ місяць).
    1. Одне ліжко-місце для студента бюджетної форми навчання - 45,00 грн/місяць.
    2. Одне ліжко-місце для студента контрактної форми навчання - 160,00 грн/місяць.
    3. Одне ліжко-місце для абітурієнта -120,00 грн/місяць.

     Одне ліжко-місце для сторонніх осіб, що проживають в гуртожитку, коштує в рази менше ніж для мене, як викладача навчального закладу. Це питання директор вирішує індивідуально. Так, напри­клад, вихователь гуртожитку займає 5 ліжко-місць, а платить за 3. С- випадки, коли сім'ї займають 5 ліжко-місць, а сплачують лише за одне."Бояри самі визначають ціну"?!

    Мені повідомили, що така оплата призначається згідно нової калькуляції, затвердженої обласним управлінням з майнових відносин.

    Проте ні номера калькуляції, ні дати її затвердження не вказано. Вимогу надати мені копію кальку-ляціїабо в інший спосіб ознайомити з її змістом директор просто ігнорує. Запити відповідно до закону «Про доступ до публічної інформації» теж не принесли результату. Ольга Кожухар - депутат міської ради і, схоже, не в ЇГкомпетенції" дотримуватися українського законодавства.

    Після цього я почала шукати справедливості в органах влади. Неодноразово зверталась до началь­ника управління охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Михайла Бартко, до керівництва управління Одеської обласної ради з майнових відносин та до голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука. Але жодної реакції не отримала.

    Як етнічна полька, буду змушена звернутися до посольства Республіки Польща та до міжнародних організацій, щоб захистити свою сім'ю від сваволі місцевих «божків», та персонально від Ольги Кожу­хар. Саме її особиста неприязнь стала причиною цього конфлікту та принесла моїй сім'ї страждання.

    Я не прошу, щоб мені забезпечили відпочинок на Канарах чи у Межигір'ї. Але пропрацювавши все життя, ми заслуговуємо на нормальне ставлення з боку держави та гідні умови існування.

    З повагою та надією, Ольга Пінчевська

 

стяття передрукована з газети "Наш вибір"

червень 2013 рік.

все статьи газеты НВ перейдите по этой ссылке


Создан 17 июл 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
kogr 09 сен 2013 ответить
мда... тут друкують тільки шизоідів, по ходу. як і левицький - шизоід шизоіда бачить здалека. всі знають, що цей пінчевський просто не вийшов на роботу і його звільнили за прогул. а тут якісь гоніння? ой дебілізм
Сергій 25 ноя 2013 ответить
гоніння)))))))
Пінчевського треба у в'язницю за те як він проводив уроки і пив пиво та палив! Домагався дівчат!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником