Повернемо ялинки разом!

 

Повернемо ялинки разом!

Громадська акція! Не будь байдужим приходь!22 квітня в Україні відзначається Міжнародний День Землі - свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища , нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар'єрів

  12 грудня 2012 року керівником ПАТ «Автотранссервіс» було знищено10 блакитних ялинок віком понад 30 років. До цього часу міська влада Котовська не вжила жодних заходів на поновлення знищених дерев.

Вони безкарно знищують ялинки, вони безкарно закривають підприємства та звільняють людей, вони позбавляють нас засобів існування.

Громадська організація «Час змін» не може залишатись осторонь.

Котовчани, не будьте байдужими прийдіть 19 квітня 2013 року об 14.00 годині до ПАТ «Автотранссервіс»  (колишній автопарк) та на місці знищених дерев разом посадимо ялинки.

Візьміть активну участь у проведенні цієї акції, тим самим зробите внесок у поліпшення екології нашого міста.

 

Котовська міська організація «Час Змін»              

 

                                                          

звернення міському голові Іванову А.П., прокурору, начальнику міліціїОбновлен 17 апр 2013. Создан 15 апр 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником