Кому течуть грошові ріки з Котовського міського ринку.

 

Кому течуть грошові ріки з Котовського міського ринку.

стаття з газети НВ (лютий 2013 р.)      Проблема підприємців м. Котовська Одеської області схожа з багатьма питаннями підприємців по області та країні. І це не тільки відмова адміністрації комунального підприємства «Котовський міський ринок» укладати договори оренди комунального підприємства з підприємцями, які відстоюють та захищають свої права. Це, зокрема, намагання керівництва ринку, яке призначено мером Котовська Анатолієм Івановим, підняти орендну плату. При перереєстрації комунального підприємства адміністрація ринку вирішила укласти нові договори оренди, при цьому в нових договорах з'явився додатковий пункт, в якому було вказано, що майно яке належало підприємцям тепер належить КП «Котовський міський ринок», тому в теперішній час чинить сильний тиск на керівництво громадської організації «Час змін» мають свою громадянську позицію та яка захищає права простих підприємців на цьому ринку. Показово, що балансова вартість комунального підприємства, яке знаходиться в центрі міста та займає площу біля 2 гектарів складається з трьох корпусів та іншого майна, визначена у 2011 році в смішні 232 тисячі гривень (порівняйте це з цінами на житло в місті).

      Цікаво, що Антимонопольний комітет України вже встановив зловживання КП «Котовський міський ринок» при розрахунку тарифів, яки є основою нової орендної плати. Проте доки перерахунок не проведений, гроші знімаються… у завищеному обсязі! І при цьому ринок за всіма документами є майже збитковим підприємством – звідси і щорічні внески до міського бюджету лишень 63 тис. гривень (5200 грн.  на місяць).

      За оцінками громадських активістів «Часу змін», ця сума повинна бути не менше 5 000 000 грн. на рік. Саме звідси можна було б взяти гроші на будівництво та ремонт доріг, будівництво дитячих садків, соціальні програми, додаткові кошти для ветеранів війни, інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій та інших соціально незахищених верств населення, а не на пластикові карти чиновників, які зберігають свої кошти в закордонних банках.

 

Левицький Віталій

м.Котовськ, ОдещинаСоздан 04 мар 2013  Комментарии       
Всего 10, последний 5 лет назад
Таня 05 мар 2013 ответить
Олег,Наташа,вы берете на себя ответственность за этот материал?
Виталик,вопрос лично к тебе -откуда убыточность рынка,откуда цифры по перечислениям в бюджет,дальше и продолжать не буду,ты считаешь, что написал правду,этой статьей ты подставил предпринимателей,также как и оказанием своих юридических услуг.Мне говорили,что ты просто нарабатываешь практику,но она не нарабатывается на слезах и горе людей.
Таня 05 мар 2013 ответить
63000 было до поднятия тарифов,кто-то даже не заметил,что это сравнительная таблица.Виталик,огромная просьба -не отсылай больше неправду на другие сайты.
Kotovsk 06 мар 2013 ответить
Отчет по регуляторному акту http://io.ua/24346254
Таня 06 мар 2013 ответить
Только в вашем отчете года не проставлены-первая колонка-первое полугодие 2011 до повышения тарифов
Вторая колонка-первое полугодие 2012 по новым тарифам.
Как вообще могли быть допущены все неточности в материале человеком с высшим образованием и практикующим адвокатом?Виталик,у меня есть только один вывод-это подстава предпринимателей с твоей стороны.Или ты хочешь,чтобы я продолжила перечень твоих ошибочных выводов.
--- 08 мар 2013 ответить
На комментарии ивановских жопализов не отвечаем..............
--- 08 мар 2013 ответить
кончай служить уродам и ворам!!!!!!!
mr.tyutenko 08 мар 2013 ответить
С 8м марта танечка
Таня 09 мар 2013 ответить
Олег, спасибо за интересное поздравление!Насчет жопализов- могу напомнить агитацию за Салтановского, хотя я вам говорила, что после выборов вы его не увидите, то же самое и Ляпина, о которой вы громко кричали.А я работаю в независимом издании "ИЗБИРКОМ",которое требует только правдивые материалы.
Таня 12 мар 2013 ответить
http://www.ria-pivnich.info/%d0%bf%d0%b0%d1%8
0%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d1%82%d1%8b-%d0%bd%d0%b0-
%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5-%d0%ba%d0%be%d1%82%d
0%be%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b0/
штирлиц 17 мар 2013 ответить
апапа
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником