Котовського прокурора звинувачують в корупції на найвищому рівні.

 

Котовського прокурора звинувачують в корупції на найвищому рівні.

Відносно "старого" нового Котовського прокурора Олексія Галактіонова зроблено депутатський запит.По матеріалам Верховної Ради України.

 


 


АР’ЄВ В.І.


      Шановні колеги, зараз йде реформа прокуратури. І хай би як вона йшла, але вона йде. При цьому у нас виникає часто ситуація, що навіть попри сито конкурсів пролазять ті люди, які мали би підпадати під Закон про очищення влади, про люстрацію. В даному випадку я говорю про Одеську область і прокурора, міжрайонного прокурора Котовського району Олексія Галактіонова, який перебував на цій посаді ще за часи Януковича, прославився тим, що у 2012 році вимагав від Котовської міської ради, щоб йому надали землю для гаража на чотири автомобілі, 100 квадратних метрів. Але потім якимось чином він проходить знову ж таки конкурс – і стає, перепризначається на посаду цього прокурора.

      Перше питання у мене до прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе. Чому він це допустив і чому Олексій Галактіонов досі працює на цій посаді? Власне, у мене є ще питання до того, які схеми він використовує зараз для того, щоб заходити на підприємства і фактично займатися здирництвом.

      Зараз є дірка в законодавстві, яка дозволяє органам прокуратури заходити на підприємства у відповідь на листи і звернення громадських організацій. В Котовську створена ручна громадська організація під назвою "Громадська рада північного регіону", якою керують колишній начальник Котовської податкової міліції Ігор Чорний, звільнений із органів за корупцію, та неодноразово судимий за злочини, пов'язані з наркотиками, такий собі Едуард Маляка. І вони пишуть на прокурора Галактіонова листи, які потім… на підставі яких цей Галактіонов починає перевірки підприємців, а потім підприємці несуть відомі речі в прокуратуру, прокуратуру Котовського району.

       Я звертаюся до моїх колег із Комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності: передивіться, будь ласка, законодавство. Цю шпарину, де з використанням громадських організацій на допомогу нечистим на руку прокурорам треба закривати і негайно, і я прошу вважати це моїм офіційним зверненням до Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності провести слухання на цю тему і в законодавстві подати законопроект, щоб ліквідувати в законодавстві цю шпарину. І відповідно я хочу, щоб Генеральний прокурор Віктор Шокін, я вже подав зараз цей запит, провів ретельну перевірку діяльності Галактіонова на посаді…Создан 04 янв 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником