Ветеран праці звинувачує начальника управління Котовського міськвиконкому в корупції.

 

Ветеран праці звинувачує начальника управління Котовського міськвиконкому в корупції.

Котовська-мерська рать. Ось така вона чесна!     До нас у громадську організацію « Час Змін» звернулася мешканка нашого міста Харченко Галина Григорівна з проханням, щоб ми розмістили на своєму сайті її заяву.

     Дана заява зареєстрована в Котовському міськвиконкомі від 25.11.2015 року.

 

Шановні депутати Котовськом міської ради!


         До вас звертається жителька міста Котовська  Марченко Галіна Григорівна, член громади міста Котовська.

         Знаю, що змінився склад Котовської міської ради і тому маю надію, що моє звернення не залишиться без розгляду.

         Робота нашого виконавчого комітету  зовсім не направлена на людей і для людей. Вона злочинна по суті.

         Квазіпрацівники вищого ешелона  сидять роками на своїх місцях, імітують працю, реалізують свої плани і своїх родичів, знайомих і т.д.

         Суть мого звернення така. Управління економічного розвитку Котовської міської ради очолює Омельчук Алла Миколаївна, яка проявляє службову недбалість, бездіяльність та беззаконня.

        Виявляється це в тому, що в сфері торгівлі і в магазинах і на базарі абсолютно не контролюється виконання правил торгівлі. Іде повальне похабне обваження населення. Продаються  прострочені  товари. А  при цих високих цінах це дуже б’є по кишені простої людини  яка і так досить важко виживає в цих умовах.

        В народі зріє агресія, злість і ненависть  до місцевої ради.

        Я багато разів зверталась до Омельчук А.М. указуючи конкретно об’єкти порушень. Клянучись, що розбереться. Так все і залишалось без змін.     

        Безконтрольність породжує беззаконня.

        В магазинах, в аптеках відсутні книги скарг, деякі навіть не зареєстровані в виконкомі, не прошнуровані та не опечатані.

        Омельчук А.М. про все це знає, але все робиться, щоб люди не змогли виявити своє право. Розфасовані товари, всі без винятку, при  переваженні мають вагу менше чим на чекові, наклеєному  на товарі.

        Продавці, навіть не оскаржують факти недоважень , просто переклеюють нові чеки, але не всі люди можуть і хочуть мати з ними справу.

        Останній раз, коли зовсім недавно я знову нагадала  Омельчук А.М., про той самий магазин, вона мені відповіла : «Так вас же не обманули , тому що справа не дійшла до каси».

        А сам факт перешкоди обваження, вона не вважає обманом (злочином).

        Декілька років я періодично зверталась до Омельчук А.М. вказуючи порушення  і ні разу вона не приймала ніяких мір, посилаючись на мараторій на провірки торгових і обслуговуючих  об’єктів.

        Хай вона  читає закон про мараторій, в якому вказано на невтручання в діяльність цих об’єктів, а не на контроль за порушеннями прав громадян.

        І так під ії «кришуванням» процвітає беззаконня, а можливо корупція.

        Два або три рокі тому Омельчук А.М. вона збудувала магазин на вул. Сільскогосподарській  «Жіноча одежа» вище магазина «Бутматеріали»

який працює.

        Прошу провести розслідування, за які кошти і за таку, як вона каже, мізерну заробітну платню можливо збудувати і так напакувати дорогим товаром магазин в той час, коли  у людей не вистачає на хліб.

       Якщо цей об’єкт не зданий в експлуатацію, не зареєстрований, то прошу вияснить, кому і коли виконком видав дозвіл на будівництво.

       Те, що цей об’єкт належить Омельчук А.М. не заперечують робітники цього магазину.

       Дуже прошу депутатів міської ради, поважаючи себе і свій статус навести порядок в роботі управління   економічного ровитку Котовського міськвиконкому, та вияснить, чи не має корупційної складової сама діяльність Омельчук А.М.

       Прошу надати мені письмову відповідь,  а навіть і створити зустріч перед депутатами мені і Омельчук А.М., щоб це не виглядало як зведення рахунків.

       Прошу всіх котовчан взяти участь в обговоренні

 

       З повагою,  Харченко Галіна ГригорівнаСоздан 06 дек 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником