Зі святом Великдня!

 

Зі святом Великдня!

Поздравление общественной организации "Час змин" с праздником Великой Пасхи.Дорогі Котовчани!


      Сьогодні ми святкуємо найбільше християнське свято – Світле Воскресіння Христове.
      Ми вітаємо одне одного словами: «Христос воскрес!» І чуємо у відповідь: «Воістину воскрес!»

      Ці слова відлунюються у наших серцях вірою, радістю і надією.
      Такими словами в цей день вітали один одного українці в найтяжчі часи, коли сама думка про незалежну Україну була крамолою, а Великдень відзначався потайки.

      У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе побудувати успішну, сильну, демократичну, незалежну і суверенну Державу. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у часи випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші моменти ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Зараз, у найскладніший для України та Українського народу час, ми віримо та знаємо, що з нами Господь, що він нас не залишить і буде перемога за нами.

      Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім, всій Українській нації.

      Великдень – це символ торжества добра над злом і початку нового життя, одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми.

Свято Великодня – це свідчення перемоги життя над смертю, сили віри і милосердя. Християнська віра стала важливою складовою життя нашого народу. І сьогодні традиції й духовність єднають нас, до якої б конфесії ми не належали, до якої б церкви ми не ходили.

     Справжню віру неможливо знищити. Про це свідчить українська історія.

     Століття поневірянь, неволі, терору не затоптали в серцях наших батьків християнські цінності і традиції.
     Впевнений, наша віра відкриє нам шлях до успіху і процвітання.

     Ми молитимемося за наших дітей, за мир і благоденство на нашій батьківській землі. Складними шляхами доля водила український народ, проте Божа сила кожного разу виводила його з темряви до світла. Вірю, що й сьогодні, коли наш народ потребує єдності, Господь подарує нам мудрість і виведе на правильну дорогу.

      Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю радість, віру, надію, любов та необхідний для всіх МИР.

      Бажаю вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.
     Христос Воскрес!

     Голова Котовськоі громадської організації  Наталія РязановаСоздан 12 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником